Salon powstał w 2003 r. z myślą o prezentacji uniwersalnej i przystępnej cenowo oferty. Na powierzchni 1.100 m2 zbudowaliśmy 54 boksy ekspozycyjne, z których każdy jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. Zobaczyć można w nich kolekcje wiodących polskich producentów płytek, w tym kreacje Macieja Zienia stworzone dla marki Tubądzin. Nowoczesne rozwiązania łazienkowe prezentujemy w specjalnych strefach Ravak, Excellent i Deante.

Z myślą o najmłodszych wydzieliliśmy kącik zabaw dla dzieci. 

Adres:

ul. Kobylogórska 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail:
gorzow@bokaro.pl
Telefon:
95 72 86 393
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 7:00 - 19:00, sob. 8:00 - 14:00

Nasz zespół

barbara_potomska_mazul_gorzow.jpg
Barbara Potomska – Mażul
Kierownik salonu
tel. 508 671 015
barbara.mazul@bokaro.pl
malwina_kaczmarek_gorzow.jpg
Malwina Kaczmarek
Doradca klienta
tel. 509 656 049
malwina.kaczmarek@bokaro.pl
jadwiga_rydzykowska_gorzow.jpg
Jadwiga Rydzowska
Doradca klienta
tel. 607 087 904
jadwiga.rydzowska@bokaro.pl
ewa_balinska_gorzow.jpg
Ewa Balińska
Doradca klienta
tel. 797 127 503
ewa.balinska@bokaro.pl
przemyslaw_powalski_gorzow.jpg
Przemysław Powalski
Doradca klienta
tel. 519 540 141
przemyslaw.powalski@bokaro.pl
user-240x300.png
Miłosz Uciński
Doradca klienta
tel. 515 962 608
milosz.ucinski@bokaro.pl
robert_muniak_gorzow.jpg
Robert Muniak
Doradca klienta
tel. 517 233 148
robert.muniak@bokaro.pl
piotr_rosa_gorzow.jpg
Piotr Rosa
Specjalista ds. obsługi inwestycji
tel. 508 671 023
piotr.rosa@bokaro.pl
krzysztof_wojciechowski_gorzow.jpg
Krzysztof Wojciechowski
Specjalista ds. kluczowych klientów
tel. 607 111 409
krzysztof@bokaro.pl
piotr_sobkowiak_gorzow_prestige.jpg
Piotr Sobkowiak
Dyrektor oddziału
tel. 607 077 041
piotr.sobkowiak@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
68,00 zł / szt
295,00 zł / szt
-77%

Grohe Rainshower przyłącze kątowe ścienne

Wyprzedaż
Zobacz
Wyprzedaż
Zobacz
260,00 zł / szt
613,77 zł / szt
-58%

Grohe element podtynkowy Rainshower 26483000

Wyprzedaż
Zobacz