Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Gdańsku

Salon łazienek w Gdańsku

to największy i najnowocześniejszy sklep z wyposażeniem łazienek w Trójmieście. Na powierzchni 1.400 m2 zbudowaliśmy 78 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Gdańsk - płytki ścienne i podłogowe, kafelki, gresy

W szerokiej ofercie salonu w Gdańsku prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur, beton oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nowa Gala, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi, Tubądzin oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Projektowanie łazienek w Gdańsku

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie w Gdańsku skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw dla dzieci.

W 2019 i w 2020 roku uzyskaliśmy tytuł Salonu Roku dla najlepszego salonu łazienek w woj.pomorskim.

Adres:

Trakt Św. Wojciecha 271, 80-018 Gdańsk

E-mail:
gdansk@bokaro.pl
Telefon:
690 536 337
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Facebook:
zobacz fanpage

Nasz zespół

katarzyna_mikolajczyk_gdansk.jpg
Katarzyna Mikołajczyk
Kierownik salonu
tel. 517 753 932
katarzyna.mikolajczyk@bokaro.pl
kamila_gryz_gdansk.jpg
Kamila Gryz
Z-ca kierownika salonu
tel. 504 246 569
kamila.gryz@bokaro.pl
daryna_borowa_gdansk.jpg
Daryna Borowa
Doradca klienta
tel. 797 663 142
daryna.borowa@bokaro.pl
jerzy_kuta_gdansk.jpg
Jerzy Kuta
Doradca klienta
tel. 517 753 932
jerzy.kuta@bokaro.pl
malgorzata_szuster_gdansk.jpg
Małgorzata Szuster
Doradca klienta
tel. 504 246 569
malgorzata.szuster@bokaro.pl
aleksandra_szczypior_gdansk.jpg
Aleksandra Szczypior
Doradca klienta
tel. 517 753 932
aleksandra.szczypior@bokaro.pl
emilia_szulc_gdansk.jpg
Emilia Szulc
Doradca klienta
tel. 504 246 670
emilia.szulc@bokaro.pl
user-240x300.png
Magdalena Jasińska
Doradca klienta
tel. 517 753 932
magdalena.jasinska@bokaro.pl
michal_narczewski_gdansk.jpg
Michał Narczewski
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 500 237 566
michal.narczewski@bokaro.pl
piotr_czernicki_gdansk.jpg
Piotr Czernicki
Dyrektor ds. obsługi inwestycji
tel. 508 671 036
piotr.czernicki@bokaro.pl
marta_bak_gdansk.jpg
Marta Bąk
Menager oddziału
tel. 517 753 929
marta.bak@bokaro.pl
adam_bak_gdansk.jpg
Adam Bąk
Dyrektor oddziału
tel. 517 753 928
adam.bak@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
59,90 zł / m2
121,77 zł / m2
-60%

Paradyż Intero Nero gres 59,8x59,8 mat rekt.

Wyprzedaż
Zobacz
64,90 zł / m2
138,44 zł / m2
-40%

Opoczno Gres Carrara White 59,3x59,3

Wyprzedaż
Zobacz

Salon łazienek Bokaro w Gdańsku

Urządzanie wnętrz to zazwyczaj najciekawsza część remontu, podczas której można wyrazić swoją kreatywność. Z drugiej jednak strony, często projektowanie łazienki okazuje się przysparzać wiele trudności. Jakie płytki ścienne i podłogowe wybrać, jakie akcesoria do łazienki i armaturę? Aby te pytania nie spędzały snu z powiek, zapraszamy do naszego salonu łazienek w Gdańsku. Obecnie jest to największy salon łazienkowy w tym regionie, liczący 1400 m2  oraz około 78 gotowych aranżacji łazienkowych. Czy to w poszukiwaniu pomysłu na całkowite wykończenie łazienki czy też na nowy wystrój, salon Bokaro będzie idealnym źródłem inspiracji.

Płytki ceramiczne i gresy Gdańsk

W urządzaniu łazienki płytki ceramiczne i gresy są ponadczasowym wyborem. Dzisiejsza oferta i niezwykle modne kolekcje płytek pozwalają na urządzenie łazienki marzeń, niezależnie czy chcemy aby była w stylu minimalistycznym, boho czy też glamour. W salonie łazienek Bokaro w Gdańsku każdy, kto zajmuje się lub planuje aranżację łazienki, znajdzie coś dla siebie. Oferujemy między innymi wielkoformatowe gresy imitujące kamień, płytki płytki drewnopodobne, płytki imitujące patchwork, cegłę, płytki 3D, gresy metaliczne i płytki heksagonalne.  Odnajdziemy w niej płytki w pełnej palecie barw, m.in. płytki białe, czarne, szare, niebieskie i zielone.  Starannie dobrana oferta obejmuje płytki ścienne, podłogowe (w tym gres polerowany i lappato), płytki na schody, taras i balkon a także płytki na elewację. Większość oferowanych płytek to płytki rektyfikowane.

Ponadto, w naszym salonie znajduje się specjalne wydzielone miejsce dla projektantów i architektów, gdzie można zasięgnąć pomocy w zakresie obejmującym urządzanie i projektowanie łazienki. Zachęcamy do przeglądania galerii projektów łazienek>

Projektowanie i wyposażenie łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, które remontuje się najrzadziej. Głównie ze względu na wykończenie ścian i podłóg płytkami ceramicznymi, których ściąganie bywa kłopotliwe i czasochłonne. Dlatego też warto podejmować świadome i przemyślane decyzje projektując, a następnie urządzając łazienkę. Dotyczy to zarówno wykończenia, jak i wyposażenia. W naszym salonie oprócz płytek ściennych i podłogowych, można także znaleźć liczne propozycje armatury, jak na przykład kabiny prysznicowe, wanny czy umywalki. Ponadto, oferujemy także drobne oraz większe akcesoria łazienkowe, którymi idealnie będzie można dopełnić wystrój pomieszczenia. Każdy z naszych doradców klienta służy pomocą i dobrą radą, aby uczynić dla naszych klientów etap projektowania łazienki i jej urządzania przyjemnym. Zakupy ułatwi także przygotowany kącik zabaw dla dzieci. Robimy wszystko, by nasi klienci byli zadowoleni najpierw z zakupów, a następnie ze swojej nowej łazienki przez lata.