Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek - Gorzów Prestige

Salon łazienek w Gorzowie - Prestige

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. lubuskim. Powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i architektach. Na powierzchni 1.200 m2 zbudowaliśmy 46 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Gessi, Villeroy & Boch, Ideal Standard

Gorzów Prestige - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe 

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących włoskich, hiszpańskich i niemieckich producentów m.in. Grespania, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Nord Ceram, Florim, Rondine oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Gorzów Prestige - projektowanie łazienek

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. 

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw dla dzieci.

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy tytuł Salonu Roku dla najlepszego salonu łazienek w woj. lubuskim.

Adres:

ul. Kobylogórska 16a, 66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail:
prestige@bokaro.pl
Telefon:
506 258 774
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 19:00, sob. 8:00 - 14:00

Nasz zespół

marek_gieren_gorzow_prestige.jpg
Marek Gireń
Kierownik salonu
tel. 506 258 774
marek.giren@bokaro.pl
Karol Dal.jpg
Karol Dal
Projektant
tel. 507 371 630
karol.dal@bokaro.pl
ada_jureczko_gorzow.jpg
Ada Jureczko
Projektant
tel. 507 371 641
ada.jureczko@bokaro.pl
agnieszka_bryl_gorzow_prestige.jpg
Agnieszka Bryl
Doradca klienta
tel. 506 697 833
agnieszka.bryl@bokaro.pl
alicja_klemecka_gorzow_prestige.jpg
Alicja Klamecka
Doradca klienta
tel. 511 151 549
alicja.klamecka@bokaro.pl
monika_kurzawska_gorzow_prestige.jpg
Monika Kurzawska
Doradca klienta
tel. 506 697 603
monika.kurzawska@bokaro.pl
piotr_sobkowiak_gorzow_prestige.jpg
Piotr Sobkowiak
Dyrektor oddziału
tel. 607 077 041
piotr.sobkowiak@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
66,49 zł / m2
94,99 zł / m2
-30%

Opoczno Gres Moondust Cream 59,4x59,4

Wyprzedaż
Zobacz
45,25 zł / m2
62,85 zł / m2
-28%

Tubądzin Płytka ścienna Maxima beige 22,3x44,8

Wyprzedaż
Zobacz
180,00 zł / m2
217,93 zł / m2

Atlas Concorde Axi Silver Fire 22,5x90 Gres

Wyprzedaż
Zobacz
148,00 zł / m2
179,82 zł / m2

Atlas Concorde Brave Grey 60x60 Gres

Salon Bokaro - Gorzów Prestige

Powierzchnia ponad tysiąca metrów kwadratowych mieści 46 aranżacji łazienkowych w salonie Bokaro Gorzów Prestige. Służą one klientom jako gotowe pomysły lub źródło inspiracji, gdzie można wykazać się kreatywnością łącząc elementy różnych aranżacji razem. Remont, a zwłaszcza urządzanie łazienki to często stresujący czas dla wielu osób. Zakup odpowiednich materiałów wykończeniowych i wyposażenia może być ekscytujący. Wystarczy wybrać salon Bokaro w Gorzowie Prestige, aby zakupy związane z remontem łazienki stały się o wiele przyjemniejsze. Szeroka oferta salonu obejmuje nie tylko płytki do łazienki, ale także armaturę, meble i akcesoria łazienkowe. Pośród firm produkujących płytki ceramiczne można znaleźć między innymi takie, jak Grespania, Florim, Nord Ceram czy Villeroy&Boch, a także specjalną kolekcję by Maciej Zień dla marki Tubądzin. Natomiast akcesoria do łazienki pochodzą od znanych marek, jak Kludi czy Ideal Standard.

Projektowanie łazienki

Przed urządzaniem łazienki, należy wykonać projekt, według którego pomieszczenie zostanie wyposażone. Aby łazienka była zaprojektowana profesjonalnie, najczęściej korzysta się z usług eksperta. W Bokaro posiadamy specjalną, wydzieloną przestrzeń, w której nasi architekci mogą przedstawiać swoje projekty i udzielać konsultacji klientom. Dzięki temu zakupy zawsze będą dobrze przemyślane i zadowalające. Ponadto, z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, stworzyliśmy w salonie także kącik zabaw. Nasze zaangażowanie i starania zostały docenione w 2018 i 2020 roku, kiedy otrzymaliśmy tytuł Salonu Roku w województwie lubuskim.

Płytki ceramiczne w Gorzowie Prestige

Wybór płytek łazienkowych to często najtrudniejszy etap remontu. To właśnie od nich zależy w jakim stylu urządzona zostanie łazienka oraz jakie akcesoria i meble później dobrać. Przykładowo łazienka z białymi płytkami, przełamanymi imitującymi drewno, zaaranżowana w stylu skandynawskim najlepiej będzie wyglądała z białym wyposażeniem i klasycznymi meblami. Z kolei łazienka wykończona w stylu glamour, na przykład płytkami imitującymi marmur ze złotymi wstawkami, może zostać dopełniona złotymi bateriami oraz nowoczesnymi białymi lub czarnymi meblami. W ofercie salonu Bokaro w Gorzowie Prestige można znaleźć produkty odpowiednie do niemal każdego stylu aranżacji łazienki.