Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek - Gorzów Prestige

Salon łazienek w Gorzowie - Prestige

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. lubuskim. Powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i architektach. Na powierzchni 1.200 m2 zbudowaliśmy 63 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. HansGrohe, THG, Tres, Huppe, Novellini, Gessi, Villeroy & Boch, Ideal Standard.

Gorzów Prestige - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe 

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących włoskich, hiszpańskich i niemieckich producentów m.in. Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Nord Ceram, Florim, Rondine, SantAgostino, Marazzi, Rex oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Gorzów Prestige - projektowanie łazienek

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. 

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw dla dzieci.

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy tytuł Salonu Roku dla najlepszego salonu łazienek w woj. lubuskim.

 

Adres:

ul. Kobylogórska 16a, 66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail:
prestige@bokaro.pl
Telefon:
506 258 774
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 19:00, sob. 8:00 - 14:00

Nasz zespół

marek_gieren_gorzow_prestige.jpg
Marek Gireń
Kierownik salonu
tel. 506 258 774
marek.giren@bokaro.pl
agnieszka_bryl_gorzow_prestige.jpg
Agnieszka Bryl
Doradca klienta
tel. 506 697 833
agnieszka.bryl@bokaro.pl
alicja_klemecka_gorzow_prestige.jpg
Alicja Klamecka
Doradca klienta
tel. 511 151 549
alicja.klamecka@bokaro.pl
monika_kurzawska_gorzow_prestige.jpg
Monika Kurzawska
Doradca klienta
tel. 506 697 603
monika.kurzawska@bokaro.pl
piotr_sobkowiak_gorzow_prestige.jpg
Piotr Sobkowiak
Dyrektor oddziału
tel. 607 077 041
piotr.sobkowiak@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
109,90 zł / m2
199,88 zł / m2
-39%

Tubądzin Gres Grand Cave graphite STR 79,8x79,8

Wyprzedaż
Zobacz
Wyprzedaż
Zobacz
139,90 zł / m2
164,00 zł / m2
-15%

Stargres SUOMI płytka podłogowa white 60x60

Wyprzedaż
Zobacz

Salon Bokaro - Gorzów Prestige

W salonie Bokaro Gorzów Prestige na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych pokazujemy aż 46 wyjątkowych aranżacji łazienkowych. Służą one klientom jako gotowe pomysły lub źródło inspiracji, na podstawie którego mogą stworzyć łazienkę idealnie dopasowaną do własnych potrzeb. Remont, a zwłaszcza urządzanie łazienki, to często stresujący czas dla wielu osób. Zakup odpowiednich materiałów wykończeniowych i wyposażenia może jednak być przyjemnością! Wystarczy wybrać salon Bokaro Gorzów Prestige, aby zakupy związane z remontem łazienki stały się o wiele przyjemniejsze. Szeroka oferta salonu obejmuje nie tylko płytki do łazienki, ale także armaturę, meble i akcesoria łazienkowe. W naszym salonie można znaleźć szeroki wybór kolekcji płytek od renomowanych producentów, takich jak Grespania, Florim, Nord Ceram czy Villeroy & Boch, a także specjalną kolekcję by Maciej Zień dla marki Tubądzin. Akcesoria do łazienki to także duża część ekspozycji. Oferujemy produkty od znanych i cenionych marek, jak Kludi, Gessi czy Ideal Standard.

Projektowanie łazienki Gorzów

Zanim podejmiemy ostateczne decyzje zakupowe, warto poświęcić czas na wykonanie projektu łazienki. Tę usługę najlepiej zlecić profesjonalnym i doświadczonym projektantom. W Bokaro posiadamy specjalną, wydzieloną przestrzeń, w której nasi projektanci mogą przedstawiać swoje aranżacje i udzielać konsultacji klientom. Dzięki temu zakupy zawsze będą dobrze przemyślane i zadowalające, a wymarzona łazienka nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, stworzyliśmy w salonie Bokaro Gorzów Prestige także kącik zabaw. Nasze zaangażowanie i starania zostały docenione w 2018 i 2020 roku, kiedy otrzymaliśmy tytuł Salonu Roku w województwie lubuskim. Aranżacje projektantów Bokaro można zobaczyć na naszej stronie->

Płytki ceramiczne w Bokaro Gorzów Prestige

Wybór płytek łazienkowych to często najtrudniejszy etap remontu. To właśnie od wzoru płytek zależy w jakim stylu urządzona zostanie łazienka oraz jakie akcesoria i meble uzupełnią wnętrze. Łazienka zaaranżowana w stylu skandynawskim, z białymi płytkami oraz płytkami imitującymi drewno, najlepiej będzie wyglądała z białym wyposażeniem i klasycznymi meblami. Z kolei łazienka wykończona w stylu art deco, z płytkami imitującymi marmur ze złotym użyleniem, może zostać dopełniona złotymi bateriami oraz nowoczesnymi białymi lub czarnymi meblami. W ofercie salonu Bokaro Gorzów Prestige można znaleźć produkty odpowiednie do niemal każdego stylu aranżacji łazienki. Szeroki wybór płytek i gresów obejmuje wzory imitujące marmur, drewno i beton, a także różne rodzaje kamienia. Oferujemy również klasyczne płytki monokolorystyczne - białe, szare, czarne, zielone czy niebieskie, a także kolekcje z bogatymi wzorami - płytki patchworkowe, metaliczne lub strukturalne 3D. Każdy z klientów na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie format - małe płytki cegiełki, mozaiki, heksagony, a także płytki w formacie 30 x 30, 60 x 120 i większe, aż po wielkoformatowe slaby.