Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Koszalinie

Salon łazienek w Koszalinie

to największy i najnowocześniejszy sklep z wyposażeniem łazienek w woj. zachodniopomorskim. Na powierzchni 1.400 m2 zbudowaliśmy 76 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Koszalin - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad,  Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Projektowanie łazienek w Koszalinie

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie w Koszalinie skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw dla dzieci.

Adres:

ul. Gnieźnieńska 11, 75-736 Koszalin

E-mail:
koszalin@bokaro.pl
Telefon:
94 346 09 02
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Facebook:
zobacz fanpage

Nasz zespół

malgorzata_szuta_koszalin.jpg
Małgorzata Szuta-Wierzejska
Doradca klienta
tel. 607 111 361
malgorzata.szuta@bokaro.pl
emilia_grygonis_koszalin.jpg
Emilia Grygonis
Doradca klienta
tel. 534 993 445
emilia.grygonis@bokaro.pl
piotr_pogroszewski_koszalin.jpg
Piotr Pogroszewski
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 508 062 317
piotr.pogroszewski@bokaro.pl
norbert_koselski_koszalin.jpg
Norbert Koselski
Dyrektor oddziału
tel. 601 258 232
norbert.koselski@bokaro.pl
dariusz_majkowski2_koszalin.jpg
Dariusz Majkowski
Kierownik salonu
tel. 609 562 011
dariusz.majkowski@bokaro.pl
mariusz_bartosik_koszalin.jpg
Mariusz Bartosik
Doradca klienta
tel. 600 397 749
mariusz.bartosik@bokaro.pl
katarzyna_greczynska_koszalin.jpg
Katarzyna Greczyńska
Obsługa działu budowlanego
tel. 693 193 870
katarzyna.greczynska@bokaro.pl
dorota_lecka_koszalin.jpg
Dorota Łęcka
Doradca klienta
tel. 578 030 977
dorota.lecka@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
59,00 zł / m2
116,67 zł / m2
-45%

Ceramstic Płytka ścienna Opp! White 60x30

Wyprzedaż
Zobacz

Salon Bokaro w Koszalinie

Remont sam w sobie wiąże się zazwyczaj z dużym stresem. Projektowanie i urządzanie wnętrz bywa pracochłonne i zajmuje niekiedy tygodnie, a nawet miesiące. Najtrudniejszym etapem jednak okazuje się wybór wykończenia i wyposażenia pomieszczeń, a w szczególności łazienki. Jest to bowiem pomieszczenie narażone na długotrwałe działanie wilgoci, a z drugiej strony rzadko remontowanym, głównie ze względu na trudności przy skuwaniu i wymianie płytek. Z tego powodu decyzja dotycząca płytek i wyposażenia łazienki musi być dobrze przemyślana, ponieważ jest to wybór na długie lata. W salonie Bokaro można znaleźć modne kolekcje płytek, które pasują do wielu stylów aranżacji, zarówno do minimalistycznego, jak i glamour czy industrialnego. Gotowe pomysły przedstawione są w 76 łazienkowych aranżacjach, które można przełożyć w całości w swoim domu lub jedynie zaczerpnąć z nich inspirację.

Projektowanie łazienki Koszalin

Zdarza się, że remonty łazienek wykonywane są bez wcześniejszego projektu. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, kiedy wymieniane są wyłącznie płytki ścienne i podłogowe. Natomiast w przypadku remontu generalnego pomieszczenia, gdzie wymienia się także całą armaturę, projekt może znacznie ułatwić prawidłowe rozplanowanie przestrzeni łazienki. Na tym etapie salon Bokaro także służy pomocą. W naszej specjalnie wydzielonej przestrzeni, klienci mogą skorzystać z usług doświadczonych architektów i projektantów. Konsultacja z ekspertem ułatwi przejście do następnego etapu, jakim jest urządzanie łazienki. Tutaj z kolei można zasięgnąć porady i skorzystać z pomocy doradców klienta w salonie Bokaro. Staramy się robić wszystko, aby usprawnić i ułatwić remont łazienki naszym klientom.

Akcesoria do łazienki

Szeroka oferta salonu Bokaro obejmuje płytki ceramiczne w najrozmaitszych wariantach, takie jak klasyczne gresy jednokolorowe, płytki wielkoformatowe, także z nadrukiem czy też płytki drewnopodobne. Ponadto, klienci znajdą u nas również duży wybór armatury, między innymi umywalki, prysznice czy wanny przyścienne oraz wolnostojące. To jednak nadal nie wszystko, w salonie Bokaro w Koszalinie można zakupić również akcesoria łazienkowe, które będą idealnym dopełnieniem całości aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo, dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw. Mamy nadzieję, że każdy klient Bokaro wyjdzie z salonu zadowolony z zakupów.