Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Poznaniu

Salon łazienek w Poznaniu

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. wielkopolskim. Na powierzchni 1.000 m2 zbudowaliśmy 91 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Poznań - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Nord Ceram, Stargres, Cerrad, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Projektowanie łazienek w Poznaniu

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie w Poznaniu skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Adres:

ul. Obornicka 263, 60-693 Poznań

E-mail:
poznan@bokaro.pl
Telefon:
61 892 01 97
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 9:00 - 19:00, sob. 9:00 - 14:00

Facebook:
zobacz fanpage

Nasz zespół

alan_wozny_poznan.jpg
Alan Woźny
Doradca klienta
tel. 513 099 916
alan.wozny@bokaro.pl
ewa_blonkowska_poznan.jpg
Ewa Blonkowska
Doradca klienta
tel. 519 540 145
ewa.blonkowska@bokaro.pl
lukasz_mazurczak_poznan.jpg
Tomasz Rokus
Doradca klienta
tel. 517 158 185
tomasz.rokus@bokaro.pl
tomasz_rokus_poznan.jpg
Łukasz Mazurczak
Doradca klienta
tel. 607 111 232
lukasz.mazurczak@bokaro.pl
miroslaw_sos_poznan.jpg
Mirosław Sós
Kierownik salonu
tel. 607 111 685
miroslaw.sos@bokaro.pl
user-240x300.png
Wojciech Bogusz
Doradca klienta
tel. 690 348 659
wojciech.bogusz@bokaro.pl
marcin_urbanowicz_poznan.jpg
Marcin Urbanowicz
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 501 328 060
marcin.urbanowicz@bokaro.pl
anna_kubicka_frackowiak_poznan.jpg
Anna Kubicka Frąckowiak
Kierownik ds. zakupów
tel. 519 540 144
anna.kubicka-frackowiak@bokaro.pl
krzysztof_kanecki_poznan.jpg
Krzysztof Kanecki
Dyrektor oddziału
tel. 609 909 186
krzysztof.kanecki@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
Wyprzedaż
Zobacz
796,00 zł / szt
1 365,30 zł / szt

Elita Umywalka Skappa 120 Lewa (80+40), Ceram White

Salon Bokaro w Poznaniu

Projektowanie łazienki zawsze wiąże się z trudnym wyborem jeśli chodzi o płytki ceramiczne, wyposażenie czy akcesoria łazienkowe. Aby uczynić ten etap remontu nieco mniej stresującym i trudnym, otworzyliśmy w Poznaniu nasz salon łazienek. Pośród 91 łazienkowych aranżacji można znaleźć gotowe pomysły lub zaczerpnąć inspiracji do stworzenia własnej łazienki marzeń. Żaden styl nie jest nam obcy, w naszym salonie można znaleźć płytki ścienne i podłogowe oraz akcesoria do łazienki pasujące do pomieszczenia w stylu skandynawskim, boho, jak i glamour, a także wiele więcej. Liczymy, że każdy klient będący w trakcie projektowania lub urządzania łazienki znajdzie w Bokaro to, czego szuka.

Projektowanie łazienki Poznań

Tysiąc metrów kwadratowych naszego salonu mieści nie tylko gotowe aranżacje i produkty do łazienek, ale także specjalnie wydzieloną przestrzeń dla naszych doświadczonych architektów i projektantów, którzy służą pomocą klientom. Ponadto, aby tak ważne zakupy były jeszcze mniej stresujące, postanowiliśmy wydzielić kącik zabaw dla najmłodszych. W Bokaro staramy się, aby nasi klienci zawsze opuszczali salon zadowoleni. Dlatego też nasi doradcy klienta to osoby doświadczone i przede wszystkim życzliwe, chętne do pomocy klientom. Wybierając salon Bokaro, urządzanie łazienki stanie się przyjemnym doświadczeniem.

Gresy i płytki ceramiczne w Poznaniu

W ofercie poznańskiego salonu Bokaro można znaleźć między innymi płytki imitujące drewno lub marmur, wielkopowierzchniowe płytki z nadrukiem lub klasyczne płytki ceramiczne w wielu kolorach, od bieli poprzez pastele, aż po czerń. Ponadto, oprócz ceramiki można zakupić także armaturę, jak na przykład wanny, w tym także wolnostojące, umywalki, prysznice czy szafki łazienkowe. Na koniec, w celu nadania spójności w wystroju, oferujemy także szeroki wybór akcesoriów do łazienki oraz nowoczesnych baterii, złotych lub czarnych. Pośród producentów, których ceramikę można znaleźć w Bokaro, warto wymienić polskie, jak Cerrad czy Paradyż, ale także włoski Marazzi czy niemiecki Villeroy&Boch. Mamy nadzieję, że nie tylko mieszkańcy Poznania, ale także okolicznych miejscowości w poszukiwaniu inspiracji na wystrój łazienki lub zakupu produktów łazienkowych wybiorą salon Bokaro w Poznaniu.