Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Słupsku

Salon łazienek w Słupsku

powstał z myślą o prezentacji uniwersalnej i przystępnej cenowo oferty. Na powierzchni 300 m2 zbudowaliśmy 20 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Słupsk - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Nord Ceram, Stargres, Cerrad, Atlas Concorde, Marazzi oraz Tubądzin.

 

Adres:

ul. Główna 2B, 76-251 Kobylnica

E-mail:
slupsk@bokaro.pl
Telefon:
59 841 53 66
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 9:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Facebook:
zobacz fanpage

Nasz zespół

radoslaw_krasowski_slupsk.jpg
Radosław Krasowski
tel. 607 111 667
radoslaw.krasowski@bokaro.pl
mariusz_marchnik_slupsk.jpg
Mariusz Machnik
tel. 607 111 530
mariusz.machnik@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz

Salon Bokaro w Słupsku

Remont łazienki choć nie przynosi dobrych skojarzeń, wcale nie musi być utrapieniem. W salonie łazienek Bokaro w Słupsku dbamy o to, aby urządzanie łazienki było jak najprzyjemniejszym doświadczeniem. Z pewnością decyzję o wyborze koloru ścian czy rodzaju armatury, pomaga podjąć 20 aranżacji, które można znaleźć w salonie. Modne kolekcje płytek i akcesoria do łazienki zaprezentowane w boksach, obrazują końcowy efekt aranżacji. Jest to ogromne źródło inspiracji, czy to w kwestii całości czy poszczególnych elementów wystroju.

Płytki ceramiczne w Słupsku

Obecnie można znaleźć płytki ścienne i podłogowe, które wpasują się w każdy gust. Szeroki wybór płytek i gresu pozwala na dużą kreatywność przy urządzaniu łazienki w dowolnym stylu. W ofercie można znaleźć gres imitujący kamień, drewnopodobny, gładki oraz płytki wielkoformatowe, imitujące marmur czy ze wzorem patchwork oraz wiele więcej. Nie ma zatem znaczenia, styl glamour, minimalistyczny, skandynawski czy industrialny - płytki do łazienki dostępne w szerokiej ofercie salonu Bokaro wpasują się w każdy rodzaj wystroju. Co więcej, modne kolekcje płytek, które można zakupić w salonie pochodzą od wiodących producentów, zarówno polskich, jak Tubądzin czy Paradyż, a także niemieckich oraz włoskich: Marazzi czy Nord Ceram.

Wyposażenie łazienki

Niezbędne wyposażenie łazienki, czyli armatura, obecnie również musi pasować do ogólnego wystroju. Jeszcze kilka lat temu w niemal każdej łazience znajdowała się białą armatura ze srebrnymi bateriami i przyścienną wanną zabudowaną płytkami. Dziś wszystko musi być spójne i pasujące do stylu aranżacji. W słupskim salonie łazienek Bokaro dostępne są różne rodzaje elementów armatury łazienkowej, w tym nowoczesne złote oraz czarne baterie, prysznice, umywalki i wanny nie tylko przyścienne, ale także coraz popularniejsze, wolnostojące. Ponadto, w ofercie można znaleźć również szeroki wybór z kategorii akcesoria do łazienki, takie jak haczyki ręcznikowe, mydelniczki czy siedziska do kabin prysznicowych. Podsumowując, salon łazienek Bokaro zawiera wszystko, co niezbędne podczas urządzania łazienki.