Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Toruniu

Salon łazienek w Toruniu

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. kujawsko-pomorskim. Na powierzchni 800 m2 zbudowaliśmy 65 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Toruń - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz Tubądzin.

Projektowanie łazienek w Toruniu

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie w Toruniu skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Adres:

ul. Polna 150, 87-100 Toruń

E-mail:
torun@bokaro.pl
Telefon:
56 686 78 25
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasz zespół

anna_sadowska_torun.jpg
Anna Sadowska
Doradca klienta
tel. 506 275 044
anna.sadowska@bokaro.pl
justyna_chytrowska_torun.jpg
Justyna Chytrowska
Doradca klienta
tel. 797 663 136
justyna.chytrowska@bokaro.pl
milena_depczynska_torun.jpg
Milena Depczyńska
Kierownik salonu
tel. 797 663 139
milena.depczynska@bokaro.pl
jaroslaw_ochmanski_torun.jpg
Jarosław Ochmański
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 519 690 998
jaroslaw.ochmanski@bokaro.pl
slawomir_sadowski_torun.jpg
Sławomir Sadowski
Dyrektor ds. obsługi inwestycji
tel. 503 415 098
slawomir.sadowski@bokaro.pl
user-240x300.png
Bartłomiej Ochmański
Dyrektor ds. obsługi inwestycji
tel. 512 846 039
bartlomiej.ochmanski@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
1 790,00 zł / szt
2 200,00 zł / szt

Radaway Kabina Euphoria Walk-in II

Salon Bokaro w Toruniu

Toruński salon łazienek Bokaro to aż 65 gotowych aranżacji łazienkowych. Każda stanowi ogromne źródło inspiracji dla różnych stylów urządzania łazienki lub może służyć jako już gotowe rozwiązanie. Płytki ścienne i podłogowe to nadal najpopularniejszy wybór w wykończeniach łazienek. Płytki ceramiczne w Toruniu w salonie Bokaro dostępne są w wielu nowoczesnych oraz bardziej klasycznych kolorach, wzorach oraz kształtach i rozmiarach. Znajdziemy tu zatem zarówno płytki drewnopodobne, idealne do wystroju w stylu skandynawskim, białe płytki ceramiczne do klasycznych, minimalistycznych łazienek, a także wielkoformatowe czarne lub imitujące marmur płytki do łazienek w stylu glamour. Pośród włoskich, niemieckich i oczywiście polskich producentów, których modne kolekcje płytek są w ofercie salonu, można znaleźć między innymi Tubądzin, Paradyż, Nord Ceram, Villeroy&Boch czy Marazzi.

Urządzanie łazienki

Oczywiście łazienka to nie tylko płytki ceramiczne na ścianie i podłodze, to także meble oraz armatura. W ofercie salonu Bokaro w Toruniu można znaleźć wanny wolnostojące oraz przyścienne, kabiny prysznicowe, umywalki i toalety. Dodatkowo, w sprzedaży posiadamy także liczne rodzaje baterii łazienkowych, umywalkowe, wannowe i prysznicowe czy podtynkowe. Aby urządzić cały wystrój łazienki, oferujemy również szeroki wybór w dziale akcesoria łazienkowe, jak przykładowo haczyki na ręczniki, mydelniczki czy słuchawki prysznicowe. Akcesoria do łazienki dostępne są w złocie, czerni i srebrze, dzięki czemu idealnie dopełnią wystrój każdej łazienki.

Projektowanie łazienki Toruń

Remont zwykle rozpoczyna się od projektu nowych pomieszczeń. Projektowanie łazienki jest o tyle trudne, gdyż należy rozmieścić armaturę tam, gdzie jest dostęp do hydrauliki. Z tego powodu dobrym pomysłem jest zlecenie wykonania projektu ekspertowi. W salonie Bokaro w Toruniu wydzieliliśmy dedykowaną architektom i projektantom przestrzeń, gdzie można poradzić się specjalistów, skorzystać z ich usług lub zobaczyć gotowe projekty. Ponadto, wiemy jak trudne mogą być zakupy z małymi dziećmi i z tego powodu przygotowaliśmy dla najmłodszych w naszym salonie kącik zabaw. Mamy nadzieję, że każdy klient będzie zadowolony z zakupów w salonie Bokaro.