Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek we Włocławku

Salon łazienek we Włocławku

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. kujawsko-pomorskim. Na powierzchni 1.100 m2 zbudowaliśmy 60 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Włocławek - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz Tubądzin.

Projektowanie łazienek we Włocławku

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie we Włocławku skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Adres:

ul. Zielna 37/39, 87-800 Włocławek

E-mail:
wloclawek@bokaro.pl
Telefon:
54 232 52 84
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasz zespół

malgorzata_moczulska_wloclawek.jpg
Małgorzata Moczulska
Doradca klienta
tel. 503 004 852
malgorzata.moczulska@bokaro.pl
danuta_chojecka_wloclawek.jpg
Danuta Chojecka
Doradca klienta
tel. 506 194 944
danuta.chojecka@bokaro.pl
mariola_bednarowicz_wloclawek.jpg
Mariola Bednarowicz
Doradca klienta
tel. 506 194 932
mariola.bednarowicz@bokaro.pl
user-240x300.png
Iwona Chojnacka
Doradca klienta
tel. 506 653 451
iwona.chojnacka@bokaro.pl
pawel_wojciechowski_wloclawek.jpg
Paweł Wojciechowski
Dyrektor ds. obsługi inwestycji
tel. 511 452 427
pawel.wojciechowski@bokaro.pl
robert_krajewski_wloclawek.jpg
Robert Krajewski
Dyrektor oddziału
tel. 797 127 501
robert.krajewski@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Salon Bokaro we Włocławku

Człowiek spędza w łazience średnio 450 dni w trakcie życia, nie bez przyczyny zatem chcemy, aby to pomieszczenie było urządzone i wyposażone jak najlepiej. Jednakże samo projektowanie łazienki i jej urządzanie bywa kłopotliwe. Jak połączyć kilka pomysłów w spójną całość i jak sprawić, aby nasza nowa łazienka była modna i służyła nam przez lata? W salonie Bokaro we Włocławku można czerpać inspirację z 60 gotowych aranżacji łazienkowych lub odtworzyć je 1:1 w swoim domu. Dodatkowo, można również skonsultować się z naszymi doświadczonymi projektantami i architektami, którzy służą pomocą i dobrą radą. Projektowanie łazienki samodzielnie może być źródłem dodatkowego stresu. Porady wyspecjalizowanych projektantów i architektów w salonie Bokaro z pewnością pomogą w podjęciu odpowiednich decyzji, dzięki którym nasi klienci będą zadowoleni ze swoich łazienek.

Włocławek - płytki ceramiczne

Salon Bokaro oferuje modne kolekcje płytek ceramicznych od producentów polskich, niemieckich i włoskich w różnych kolorach i strukturach. Do stylu skandynawskiego - klasyczne białe gresy przełamane płytkami drewnopodobnymi, styl glamour - płytki imitujące marmur ze złotymi wykończeniami, jak np. nowoczesne baterie łazienkowe. Te i wiele innych propozycji można znaleźć w salonie Bokaro we Włocławku. Ponadto, w ofercie salonu można znaleźć także akcesoria łazienkowe, a nawet armaturę, wliczając wanny wolnostojące i przyścienne, umywalki i prysznice. Nasi doradcy klienta chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania dotyczące asortymentu. Dodatkowo, na powierzchni 1100m2 wydzieliliśmy również miejsce na kącik zabaw dla dzieci, które niekoniecznie lubią zakupy.

Urządzanie łazienki

Płytki ceramiczne, gresy, kolory pastelowe czy klasyczne połączenie czerni i bieli, dodatki złote czy tradycyjne? Te i wiele innych dylematów często spędza sen z powiek osób planujących lub będących w trakcie remontu łazienki. Często w takich momentach inspiracji szuka się w Internecie, domach i łazienkach znajomych czy właśnie w salonach łazienek. Z tego powodu Bokaro we Włocławku oferuje nie tylko same oddzielne produkty wykończenia i wyposażenia, ale także gotowe aranżacje, dzięki którym nie trzeba sobie wyobrażać efektu końcowego, ponieważ można go zobaczyć. Staramy się ułatwiać naszym klientom urządzanie łazienki najbardziej jak możemy.