Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek we Włocławku

Salon łazienek we Włocławku

to jeden z największych i najnowocześniejszych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. kujawsko-pomorskim. Na powierzchni 1.100 m2 zbudowaliśmy 60 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Włocławek - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nowa Gala, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz Tubądzin i Tubądzin by Zień.

Projektowanie łazienek we Włocławku

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. W salonie we Włocławku skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. Gotowe projekty można również zobaczyć na stronie w zakładce "Projekty łazienek".

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Adres:

ul. Zielna 37/39, 87-800 Włocławek

E-mail:
wloclawek@bokaro.pl
Telefon:
54 232 52 84
Godziny otwarcia:

SALON  pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

MAGAZYN  pon. - pt. 8:00 - 16:00,  sob. nieczynne

Nasz zespół

malgorzata_moczulska_wloclawek.jpg
Małgorzata Moczulska
Doradca klienta
tel. 503 004 852
malgorzata.moczulska@bokaro.pl
danuta_chojecka_wloclawek.jpg
Danuta Chojecka
Doradca klienta
tel. 506 194 944
danuta.chojecka@bokaro.pl
mariola_bednarowicz_wloclawek.jpg
Mariola Bednarowicz
Doradca klienta
tel. 506 194 932
mariola.bednarowicz@bokaro.pl
user-240x300.png
Iwona Chojnacka
Doradca klienta
tel. 506 653 451
iwona.chojnacka@bokaro.pl
pawel_wojciechowski_wloclawek.jpg
Paweł Wojciechowski
Dyrektor ds. obsługi inwestycji
tel. 511 452 427
pawel.wojciechowski@bokaro.pl
robert_krajewski_wloclawek.jpg
Robert Krajewski
Dyrektor oddziału
tel. 797 127 501
robert.krajewski@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Salon Bokaro we Włocławku

Największą trudnością w projektowaniu łazienki jest pogodzenie jej funkcjonalności z oczekiwaniami względem aranżacji – stylu, w jakim chcemy urządzić wnętrze. W salonie łazienek Bokaro Włocławek prezentujemy naszą ofertę nie tylko w niezliczonych szafach ekspozycyjnych, ale także w ponad 60 gotowych aranżacjach łazienek z pełnym wyposażeniem. Pokazujemy dostępne w naszym salonie kolekcje - płytki ścienne i podłogowe oraz ceramikę – wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, brodziki, miski WC i bidety, a także armaturę w wielu kształtach i kolorach wykończeń. W boksach ekspozycyjnych prezentujemy również uzupełniające aranżację akcesoria łazienkowe – grzejniki, lustra, meble i blaty łazienkowe oraz wieszaki, uchwyty i stojaki na ręczniki i papier toaletowy. Ten sposób prezentacji produktów najbardziej doceniają nasi klienci, którzy mogą zobaczyć, jak wybrane płytki czy elementy wyposażenia łazienki prezentują się w kompletnym pomieszczeniu.

Włocławek - płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne dostępne w salonie Bokaro Włocławek to wyselekcjonowana oferta doskonałej jakości produktów od producentów polskich i zagranicznych. Staramy się, aby nasza oferta była różnorodna – od płytek z najnowszych kolekcji, zgodnych z aktualnymi trendami, przez uniwersalne kolekcje bazowe – białe płytki, czarne czy szare płytki w tradycyjnych formatach, po klasyczne płytki imitujące marmur i kamień, mozaiki czy płytki cegiełki. Na ekspozycji prezentujemy szeroką gamę formatów i wzorów, w tym płytki drewnopodobne, wielkoformatowe płytki imitujące beton, płytki heksagonalne, patchworkowe, strukturalne 3D oraz oryginalne mozaiki.

Salon łazienek Bokaro Włocławek oferuje płytki ceramiczne nie tylko do wnętrz, ale również płytki mrozoodporne na taras i balkon oraz płytki na schody i płytki elewacyjne. W naszym salonie dostępne są również wytrzymałe gresy techniczne w klasycznym formacie 30 x 30 cm.

Urządzanie łazienki

Urządzanie łazienki to nie tylko wybór płytek i wyposażania, ale również planowanie i projektowanie wnętrza z uwzględnieniem jego parametrów technicznych – przyłączy wody, kanalizacji i elektryki. Dla funkcjonalnego rozplanowania łazienki ważne są również takie elementy jak lokalizacja okna, drzwi i szachtów czy skosy w pomieszczeniu. Aby łazienka jak najlepiej spełniała swoje funkcje, dobrze jest zlecić projekt tego pomieszczenia profesjonalnym projektantom. Salon łazienek Bokaro Włocławek, obok pełnego wyposażenia, oferuje także usługę projektowania łazienek. Nasi projektanci wnętrz opracowują projekty łazienek, które spełniają wszelkie wymogi klientów – są funkcjonalne, piękne oraz idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wybrane projekty łazienek prezentujemy również na naszej stronie ->