Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek we Wrocławiu

Salon łazienek we Wrocławiu

to jeden z największych sklepów z wyposażeniem łazienek w woj. dolnośląskim. Powstał z myślą o prezentacji uniwersalnej i przystępnej cenowo oferty. Na powierzchni 900 m2 zbudowaliśmy 55 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard.

Wrocław - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz Tubądzin.

Projektowanie łazienek we Wrocławiu

W salonie we Wrocławiu skorzystać można z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Adres:

ul. Karmelkowa 29, 52-437 Wrocław

E-mail:
wroclaw@bokaro.pl
Telefon:
71 364 38 95
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 10:00 - 18:00, sob. 10:00 - 14:00

Facebook:
zobacz fanpage

Nasz zespół

elzbieta_szkudlarek_wroclaw.jpg
Elżbieta Szkudlarek
Doradca klienta
tel. 509 401 634
elzbieta.szkudlarek@bokaro.pl
barbara_sobon_wroclaw.jpg
Barbara Soboń
Doradca klienta
tel. 509 401 634
barbara.sobon@bokaro.pl
tomasz_zakopiec_wroclaw.jpg
Tomasz Zakopiec
Doradca klienta
tel. 509 401 634
tomasz.zakopiec@bokaro.pl
krzysztof_lubczynski_wroclaw.jpg
Krzysztof Lubczyński
Kierownik salonu
tel. 509 401 620
krzysztof.lubczynski@bokaro.pl
aneta_kukula_wroclaw.jpg
Aneta Kukuła
Doradca ds. kluczowych klientów
tel. 507 043 961
aneta.kukula@bokaro.pl
mariusz_boczkowski_wroclaw.jpg
Mariusz Boczkowski
Specjalista ds. obsługi inwestycji
tel. 513 422 279
mariusz.boczkowski@bokaro.pl
wojciech_dziubanski_wroclaw.jpg
Wojciech Dziubański
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 509 401 639
wojciech.dziubanski@bokaro.pl
jacek_szkudlarek_wroclaw.jpg
Jacek Szkudlarek
Dyrektor oddziału
tel. 509 401 734
jacek.szkudlarek@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Salon Bokaro we Wrocławiu

Wyposażenie łazienki rozpoczyna się od jej wykończenia jakim są płytki ścienne i podłogowe. To właśnie te elementy są fundamentem do stylu, w jakim zaaranżowana zostanie łazienka oraz determinują wybór kolorystyki mebli, armatury i dodatków. Często spotykane kombinacje, to na przykład białe płytki przełamane drewnopodobnymi, w celu uzyskania skandynawskiego wystroju, czy też płytki ceramiczne czarne lub imitujące marmur ze złotymi dodatkami, nadające łazience styl glamour. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiedniej armatury oraz akcesoriów, jak baterie czy uchwyty. Wszystkie te elementy, od płytek ceramicznych, poprzez akcesoria łazienkowe, aż do mebli i armatury można znaleźć w ofercie wrocławskiego salonu łazienek Bokaro. Modne kolekcje płytek, które oferujemy, pochodzą od wiodących producentów, zarówno polskich, jak i włoskich oraz niemieckich.

Projektowanie łazienki

Pierwszy krok remontu, czyli projekt, zwykle bywa najtrudniejszy. To właśnie w tym momencie zapadają decyzje, które wpływają bezpośrednio na wygląd pomieszczeń na miesiące, a nawet lata. Z tego powodu, projekt najczęściej wykonuje się we współpracy z wyspecjalizowanym projektantem, który materializuje pomysły klientów. Aby ułatwić życie oraz remont naszym klientom, poszerzyliśmy ofertę salonu Bokaro o możliwość skorzystania z usług doświadczonych projektantów. Wszystko, czego potrzeba do remontu w jednym miejscu.

Wyposażenie łazienki

Meble łazienkowe, armatura i akcesoria to zakupy z końcowego etapu remontu. O ile meble oraz wanna lub prysznic, umywalka i toaleta są niezbędne, to teoretycznie bez akcesoriów można by było się obejść, jednakże to właśnie one dopełniają cały wystrój i nadają mu charakteru. W ofercie salonu Bokaro można znaleźć najmodniejsze obecnie czarne i złote baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe oraz dopasowane mydelniczki, haczyki czy nawet siedziska do kabiny prysznicowej. Szeroki wybór armatury natomiast zaprezentowany jest między innymi w 55 gotowych aranżacjach łazienkowych, gdzie można sprawdzić jak dany element wygląda w urządzonym pomieszczeniu. Ponadto, klientom z dziećmi proponujemy przygotowany przez nas kącik zabaw, dzięki któremu zakupy staną się jeszcze łatwiejsze.