Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Zielonej Górze

Salon łazienek w Zielonej Górze

to największy i najnowocześniejszy sklep z wyposażeniem łazienek w woj. lubuskim. Na powierzchni 1.500 m2 zbudowaliśmy ponad 90 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard, Hansgrohe czy Damixa.

Zielona Góra - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Projektowanie łazienek w Zielonej Górze

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. Udostępniliśmy również stanowiska projektowe, sale konferencyjne i kącik kawowy. W salonie w Zielonej Górze skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów. 

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Salon jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz posiada przestronny parking.

Adres:

ul. Świebodzińska 1, 65-127 Zielona Góra

E-mail:
salon.zgora@bokaro.pl
Telefon:
68 324 67 36
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasz zespół

artur_kuzminski_zielonagora.jpg
Artur Kuźmiński
Kierownik salonu
tel. 507 043 729
artur.kuzminski@bokaro.pl
julita_piatek_zielonagora_1.jpg
Julita Piątek
Doradca klienta
tel. 515 328 436
julita.piatek@bokaro.pl
michal_badzinski_zielonagora.jpg
Michał Badziński
Doradca klienta
tel. 797 062 618
michal.badzinski@bokaro.pl
anita_sultanowska_zielonagora.jpg
Anita Sułtanowska
Doradca klienta
tel. 509 656 092
anita.sultanowska@bokaro.pl
norbert_szmigielski_zielonagora.jpg
Norbert Szmigielski
Kierownik ds. kluczowych klientów
tel. 518 688 477
norbert.szmigielski@bokaro.pl
alicja_skrzyczewska_zielonagora_1.jpg
Alicja Skrzyczewska
Doradca ds. kluczowych klientów
tel. 507 043 757
alicja.skrzyczewska@bokaro.pl
arkadiusz_skrzyczewski_zielonagora.jpg
Arkadiusz Skrzyczewski
Dyrektor oddziału
tel. 501 326 383
arkadiusz.skrzyczewski@bokaro.pl
michal_jonaczyk_zielonagora.jpg
Michał Jonaczyk
kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 501 326 121
michal.jonaczyk@bokaro.pl
dorota_mikolajczuk_zielonagora.jpg
Dorota Mikołajczuk
Doradca klienta
tel. 507 043 750
dorota.mikolajczuk@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
Wyprzedaż
Zobacz

Salon Bokaro w Zielonej Górze

Projektowanie łazienki to jeden z najtrudniejszych etapów remontu tego pomieszczenia, którego nie można pominąć. To od poprawnie wykonanego projektu bowiem zależy czy łazienka będzie estetyczna, ale przede wszystkim także funkcjonalna. Mając to na uwadze, warto wybrać do tego zadania specjalistę, na przykład doświadczonych projektantów, z których usług można skorzystać w zielonogórskim salonie łazienek Bokaro. Ponadto, na udostępnionych stanowiskach projektowych w specjalnie wydzielonej przestrzeni, architekci mogą prezentować zainteresowanym klientom swoje prace, a także je wspólnie omawiać. Dodatkowym udogodnieniem są sale konferencyjne oraz kącik kawowy, który ratuje klientów podczas dłuższych zakupów w salonie. Warto także wspomnieć o kąciku dla dzieci, gdzie można zająć najmłodszych klientów, którzy niekoniecznie preferują przechadzać się po alejkach salonu.

Płytki ceramiczne w Zielonej Górze

Płytki ścienne i podłogowe, których rodzaje i kolory są niemal nieograniczone pozostawia wiele miejsca na kreatywność. Możliwość wyboru idealnego kształtu, koloru i jego odcienia to spełnienie marzeń każdej osoby, która akurat urządza łazienkę. W salonie Bokaro w Zielonej Górze dbamy o to, by wszyscy klienci, niezależnie od tego w jakim stylu chcą urządzić łazienkę, znaleźli takie płytki ceramiczne i gresy, z których będą całkowicie zadowoleni. Z tego powodu przygotowaliśmy w salonie ponad 90 gotowych aranżacji łazienek, które obrazują wygląd końcowy ceramiki i armatury. Urządzone w różnych stylach, stanowią pomysły na gotowe rozwiązania lub źródło inspiracji.

Wyposażenie łazienki

Po wyborze płytek na ścianę i podłogę, przychodzi czas na armaturę oraz meble i akcesoria do łazienki. W ofercie zielonogórskiego salonu Bokaro można znaleźć między innymi nowoczesne czarne i złote baterie oraz bardziej klasyczne, srebrne oraz pasujące kolorystycznie wieszaki, uchwyty, mydelniczki i wiele więcej dodatków, które są niezbędne w łazience. W kwestii armatury natomiast, oferta obejmuje toalety, kabiny prysznicowe, umywalki czy też wanny, zarówno wolnostojące, jak i przyścienne. Łazienkę odwiedzamy nawet kilka razy dziennie, warto więc podczas remontu zadbać o to, by było nam w niej jak najlepiej, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetycznym.