Bokaro - Płytki ceramiczne i gresy, wyposażenie łazienek w Zielonej Górze

Salon łazienek w Zielonej Górze

to największy i najnowocześniejszy sklep z wyposażeniem łazienek w woj. lubuskim. Na powierzchni 1.500 m2 zbudowaliśmy ponad 90 łazienkowych aranżacji, z których każda jest źródłem inspiracji i podpowiedzią gotowych rozwiązań. W boksach zobaczyć można szeroki wybór ceramiki i armatury. Nowoczesne czarne i złote baterie, wanny (w tym wanny wolnostojące), umywalki, kabiny prysznicowe, meble i akcesoria łazienkowe uznanych firm m.in. Kludi, Excellent, Besco, Deante, Radaway, Ideal Standard, Evolve czy Damixa.

Zielona Góra - płytki ceramiczne, kafelki, gresy, spieki kwarcowe

W szerokiej ofercie prezentujemy m.in. płytki drewnopodobne, płytki imitujące marmur oraz nowoczesne płytki wielkoformatowe. W aranżacjach łazienek zobaczyć można kolekcje wiodących polskich, włoskich i niemieckich producentów m.in. Paradyż, Cerrad, Nowa Gala, Nord Ceram, Stargres, Villeroy & Boch, Atlas Concorde, Marazzi, Bellezza, Tubądzin oraz kreacje stworzone dla marki Tubądzin by Maciej Zień.

Projektowanie łazienek w Zielonej Górze

Dla architektów wydzieliliśmy specjalną przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze prezentować i omawiać mogą swoje prace. Udostępniliśmy również stanowiska projektowe, sale konferencyjne i kącik kawowy. W salonie w Zielonej Górze skorzystać można także z usług naszych doświadczonych projektantów - zachęcamy do obejrzenia wybranych projektów na naszej stronie ->

Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi wydzieliliśmy kącik zabaw. 

Salon jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz posiada przestronny parking.

Adres:

ul. Świebodzińska 1, 65-127 Zielona Góra

E-mail:
salon.zgora@bokaro.pl
Telefon:
68 324 67 36
Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasz zespół

artur_kuzminski_zielonagora.jpg
Artur Kuźmiński
Kierownik salonu
tel. 507 043 729
artur.kuzminski@bokaro.pl
dorota_mikolajczuk_zielonagora.jpg
Dorota Mikołajczuk
Doradca klienta
tel. 507 043 750
dorota.mikolajczuk@bokaro.pl
julita_piatek_zielonagora_1.jpg
Julita Piątek
Doradca klienta
tel. 515 328 436
julita.piatek@bokaro.pl
michal_badzinski_zielonagora.jpg
Michał Badziński
Doradca klienta
tel. 797 062 618
michal.badzinski@bokaro.pl
Marcin Dembiecki_Zielona_Gora.jpg
Marcin Dembiecki
Doradca klienta
tel. 509 656 092
marcin.dembiecki@bokaro.pl
norbert_szmigielski_zielonagora.jpg
Norbert Szmigielski
Kierownik ds. kluczowych klientów
tel. 518 688 477
norbert.szmigielski@bokaro.pl
alicja_skrzyczewska_zielonagora_1.jpg
Alicja Skrzyczewska
Doradca ds. kluczowych klientów
tel. 507 043 757
alicja.skrzyczewska@bokaro.pl
arkadiusz_skrzyczewski_zielonagora.jpg
Arkadiusz Skrzyczewski
Dyrektor oddziału
tel. 501 326 383
arkadiusz.skrzyczewski@bokaro.pl
michal_jonaczyk_zielonagora.jpg
Michał Jonaczyk
Kierownik ds. obsługi inwestycji
tel. 501 326 121
michal.jonaczyk@bokaro.pl

Wybrane aranżacje w salonie

Prace projektantów z salonu

Wyprzedaże w salonie

Wyprzedaż
Zobacz
Wyprzedaż
Zobacz

Salon Bokaro w Zielonej Górze

Największy i najnowocześniejszy salon łazienek w województwie lubuskim - Salon Łazienek Bokaro Zielona Góra - oferuje klientom niezwykle bogaty asortyment wyposażenia łazienek oraz w pełni urządzone boksy ekspozycyjne prezentujące ofertę salonu w pięknych i funkcjonalnych aranżacjach. Urządzone w różnych stylach, boksy ekspozycyjne stanowią pomysły na gotowe rozwiązania lub źródło inspiracji. Nasi klienci znajdą w nich najnowsze kolekcje płytek polskich i zagranicznych producentów, a także najnowszą ofertę ceramiki łazienkowej - wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, umywalki i toalety oraz baterie łazienkowe i akcesoria łazienkowe w niezliczonych formach, stylach i wariantach wykończenia.

Oprócz bogatej ekspozycji oferujemy również profesjonalną pomoc projektantów wnętrz, którzy tworzą dla naszych klientów kompleksowe indywidualne projekty łazienek. Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów łazienek ->

Płytki ceramiczne Zielona Góra

Płytki podłogowe i płytki ścienne, a także płytki na taras i balkon dostępne w salonie łazienek Bokaro Zielona Góra są doskonałej jakości i pochodzą od najlepszych producentów. W naszej ofercie można znaleźć płytki i gresy we wszystkich dostępnych formatach: mozaiki, płytki cegiełki, heksagony, klasyczne płytki 30 x 30, płytki i gresy 60 x 60, płytki w modnym formacie 60 x 120 oraz gresy wielkoformatowe. Oferujemy także niezwykle popularne płytki drewnopodobne w formatach parkietowych i do układania w jodełkę klasyczną i jodełkę francuską.

Płytki ceramiczne i gresy rektyfikowane z oferty salonu Bokaro Zielona Góra prezentujemy nie tylko w boksach aranżacyjnych, w towarzystwie innych elementów wyposażenia, ale także w szafach ekspozycyjnych producentów. Całą ofertę płytek można obejrzeć w świetle dziennym, porównać, zestawić według uznania z dowolną płytką. W wyborze płytek i gresów pomogą nasi doradcy, którzy poinformują o właściwościach i parametrach płytek, a także podpowiedzą, jak obliczyć ilość płytek do zamówienia. Oprócz szerokiej gamy płytek ceramicznych do wnętrz, posiadamy również mrozoodporne płytki na taras i balkon, płytki elewacyjne oraz płytki na schody.

Wyposażenie łazienki Zielona Góra

Wyposażenie łazienki to oczywiście nie tylko płytki ścienne i podłogowe oraz ceramika łazienkowa. Żadna aranżacja łazienki nie będzie kompletna bez mebli i akcesoriów łazienkowych. W ofercie salonu łazienek Bokaro Zielona Góra można znaleźć między innymi nowoczesne czarne i złote baterie oraz bardziej klasyczną, armaturę chromowaną oraz pasujące kolorystycznie wieszaki, lustra, uchwyty, mydelniczki i wiele więcej dodatków, które są niezbędne w łazience. Grzejniki łazienkowe z naszej oferty będą pasowały stylem i kolorem do nawet najbardziej oryginalnych aranżacji. Równie bogata jest nasza oferta mebli łazienkowych. W salonie Bokaro Zielona Góra nasi klienci mogą wybierać wśród wielu form i producentów szafek łazienkowych, umywalkowych i blatów łazienkowych.